Hans Abbing - Naakt uit privé collectie

Hans Abbing - Naakt uit privé collectie kopen? Bied vanaf 75!

Fotografie

Verkoopprijs: € 75,00

Hans Abbing - Naakt uit privé collectie kopen? Bied vanaf 75!Hans Abbing - Naakt uit privé collectie kopen? Bied vanaf 75!Hans Abbing - Naakt uit privé collectie kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  hans44
FA. (6)

Lid sinds 2018
135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Hans Abbing (1946)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 50 cm (h x b)
Lijst36 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Prachtige naakte vrouw gemaakt door Hans abbing kado gedaan aan vriend.

Goed ingelijst

Hans Abbing (1946)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  hans44
FA. (6)

Lid sinds 2018
135 verkochte items
50 cm
36 cm
50 cm
36 cm

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:22-08-2019 om 10:53
Eindtijd:25-08-2019 om 15:12

Sesselink
25 aug. / 14:22
€ 75