Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 110 cm (h x b) |
Incl. lijst | 107 x 117 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, hallucinant naakt door Hans Abbing. Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd (‘90). In strakke lijst, achter glas. Alles in zeer goede conditie, al moet de houten cover op de aluminium basis lijst op sommige plekken even vastgezet worden.
Afmetingen: 117cm x 107cm (incl. lijst), 110cm x 100cm (blad)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 8-7-2020 om 16:29 |
Eindtijd | 28-9-2020 om 19:13 |