Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Mooi origineel werk !
Galerie waarde 950,00 euro
Gesigneerd 1995
Met lijst ca 55 x 55 cm.
Ophalen of in overleg met een koerier in Nederland en Belgie, buitenland in overleg.
Starttijd | 16-6-2016 om 16:13 |
Eindtijd | 21-6-2016 om 16:13 |