HANS ABBING pastel / tekening - Verkocht

HANS ABBING pastel / tekening kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

HANS ABBING pastel / tekening kopen? Bied vanaf 60!HANS ABBING pastel / tekening kopen? Bied vanaf 60!HANS ABBING pastel / tekening kopen? Bied vanaf 60!HANS ABBING pastel / tekening kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Hans Abbing (1946)
TypeTekening / Aquarel

1 Mooie originele tekening / Pastel van Hans Abbing

Ca 40 x 40 cm.

Nooit ingelijst geweest !

Hans Abbing (1946)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:21-06-2016 om 14:56
Eindtijd:26-06-2016 om 15:01
KunstGalerie
26 jun. / 14:54
€ 60