Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 69 cm (h x b) |
Incl. lijst | 76 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
In alle opzichten waanzinnig, krachtig, portret van een man door Hans Abbing. Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd (‘94). In strakke lijst, achter glas. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 76cm x 71cm (incl. lijst), 74cm x 69cm (beeld)
Bij
aankoop moet het werk bij voorkeur worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De
termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken
of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan
Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam z-o, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam Z-O, Nederland |
Starttijd | 17-4-2019 om 11:50 |
Eindtijd | 27-4-2019 om 20:25 |