Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een karakteristiek, fenomenaal portret van een man door Hans Abbing. Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd linksboven (‘93). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 75cm x 70cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het
kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd
verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 29-8-2020 om 20:39 |
Eindtijd | 2-11-2020 om 14:16 |