Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Droge Naald |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Karakteristiek werk van Hans Abbing. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘82) en genummerd (11/40). In mint conditie.
Afmetingen: 28cm x 19cm (blad), 15cm x 9cm (etsbeeld)
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-8-2019 om 3:09 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 19:03 |