Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Prachtige abstracte voorstelling van…… Barends. Kan zo in een reclame van Telfort; een grote Brandsachtige voor de prijs van een Barends. Toch is Hans Barends zelf zeker geen onverdienstelijk kunstenaar.
Gouache op papier, gesigneerd rechtsonder. Mooi ingelijst, achter ontspiegeld glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 82cm x 76cm (incl. lijst), 55cm x 48cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 29-9-2017 om 11:09 |
Eindtijd | 13-10-2017 om 21:09 |