Hans Bol - Marble XIX

Hans Bol - Marble XIX kopen? Bied vanaf 25!
Hans Bol - Marble XIX kopen? Bied vanaf 25!Hans Bol - Marble XIX kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Bol (1957)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2 van 25
Hans Bol richtte zijn camera vaak op het landschap; met name het landschap dat aangetast raakt door menselijke activiteiten.  In dat kader heeft hij gedurende vele jaren de steengroeven rond Carrara (Italië) vastgelegd. Het landschap wordt daar langzaam, volledig en onomkeerbaar vernietigd. Bol werd echter ook in positieve zin getroffen door de historie, het licht in de groeven en de schoonheid van het industriële proces.

De foto is verlijmd op een ondergrond

Hans Bol (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
29.7 cm
21 cm
Starttijd:20-03-2019 om 08:40
Eindtijd:31-03-2019 om 20:03
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingWereldwijd