Hans Coumans - Leeg Landschap - Kleurenlitho - Verkocht

Hans Coumans - Leeg Landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!
Hans Coumans - Leeg Landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!Hans Coumans - Leeg Landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!Hans Coumans - Leeg Landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!Hans Coumans - Leeg Landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!Hans Coumans - Leeg Landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans Coumans (1943-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100/190
Kleurenlitho door Hans CoumansVoorstelling van een leeg landschapLosbladig, beeldmaat 22x44, bladmaat 50x65Gesigneerd en gedateerd ' 1971' in potlood r.o.Genummerd ' 100/190'  en ' eigen druk'  l.o.Herkomst: Prent 190Authenticiteit volledig gegarandeerd

Hans Coumans (1943-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
44 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:25-01-2019 om 11:08
Eindtijd:08-02-2019 om 19:24
sarahdb
08 feb. / 12:42
€ 30