FA. (1)

Hans Coumans - prent 190

Hans Coumans - prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Hans Coumans - prent 190 kopen? Bied vanaf 55!Hans Coumans - prent 190 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Hans Coumans (1945)
Jaartal1971
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Hans Coumans.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hans Coumans (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:43
Eindtijd:29-05-2022 om 21:20
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland