FA. (5)

Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm.

Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!
Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Hans Derks (1938)
TypeFotografie
Jaartal1997
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
Lijst56 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
  • Een grote ingelijste foto van de Nederlandse fotograaf Hans Derks.
    -De foto is ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. Ingelijst door Lijstenmakerij "de Angstel" in Baambrugge.
    -Afmeting: Lijst, 56 x 69 cm. Beeld/foto, 32 x 48 cm.
    -Conditie: De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling: Let op A.U.B.
    -De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat. De ingelijste foto kan NIET per post verzonden worden.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Hans Derks (1938)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
69 cm
56 cm
48 cm
32 cm
Starttijd:10-06-2022 om 14:04
Eindtijd:18-06-2022 om 16:37
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier