FA. (2)

Hans Ebeling Koning - De brug

Hans Ebeling Koning - De brug kopen? Bied vanaf 45!
Hans Ebeling Koning - De brug kopen? Bied vanaf 45!Hans Ebeling Koning - De brug kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Jaartal2002
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55 exemplaren

Mooie zeefdruk van Ebeling  Koning in zeer goede staat. Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor onze schatkamer in Gorcum.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Wij kunnen uw inlijstingen verzorgen.

Hans Ebeling Koning (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
70 cm
90 cm
Starttijd:26-03-2022 om 10:56
Eindtijd:09-04-2022 om 21:58
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd