Hans Ebeling Koning - de vier struiken - Verkocht

Hans Ebeling Koning - de vier struiken kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Jaartal2001
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
www.hansebelingkoningklooit.today

Hans Ebeling Koning (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  katekunst
FA. (4 )

Lid sinds 2017
81 verkochte items
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-02-2020 om 17:51
Eindtijd:09-02-2020 om 15:36
paulus8591
09 feb. / 09:42
€ 50