Hans Ebeling Koning, geschilderde collage, getroffen kraai - Verkocht

Hans Ebeling Koning, geschilderde collage, getroffen kraai kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Hans Ebeling Koning, geschilderde collage, getroffen kraai kopen? Bied vanaf 100!Hans Ebeling Koning, geschilderde collage, getroffen kraai kopen? Bied vanaf 100!Hans Ebeling Koning, geschilderde collage, getroffen kraai kopen? Bied vanaf 100!Hans Ebeling Koning, geschilderde collage, getroffen kraai kopen? Bied vanaf 100!Hans Ebeling Koning, geschilderde collage, getroffen kraai kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel

Hans Ebeling Koning, geschilderde collage

titel: getroffen kraai

techniek: penseeltekening in acrylverf van kraai

              landschap in delen rondom opgeplakt

beeldmaat: 48 x 60 cm.

gesigneerd r.o. HEK 1990

Hans Ebeling Koning (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:29-04-2018 om 20:44
Eindtijd:06-05-2018 om 20:44
Toont
02 mei / 21:55
€ 100