FA. (3)

Hans Ebeling Koning - zonder titel

Hans Ebeling Koning - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Hans Ebeling Koning - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Hans Ebeling Koning - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Jaartal1996
TechniekLitho
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Fraaie litho van Hans Ebeling Koning. In zeer goede staat.

Hans Ebeling Koning (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:26-03-2022 om 09:52
Eindtijd:05-04-2022 om 22:03
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd