Hans Erni - Le cheval rétif - Litho - Verkocht

Hans Erni - Le cheval rétif - Litho kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Hans Erni - Le cheval rétif - Litho kopen? Bied vanaf 10!Hans Erni - Le cheval rétif - Litho kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Hans Erni (1909-2015)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1966
TechniekVaria
OnderwerpDieren
Afmetingen21 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Lithografie uit de gelimiteerde box "Chevaux" uit 1966. Een bloemlezing uit klassiekers van de wereldliteratuur, met passages waarin paarden figureren. Hans Erni maakte hierbij de litho's. Oplage 450 ex., gedrukt bij Emil Matthieu in Zurich op 200 grs Rives geschept papier. Losbladig, formaat 48 x 21 cm, gevouwen tot 24 x 21 cm als uitgegeven. Beeldmaat 15,5 x 15,5 cm. De tekst in het frans en de romeinse nummering en paginacijfers op voor- en achterzijde laten voldoende marge voor een nette inlijsting. Conditie: In goede staat, nooit ingelijst geweest.

Hans Erni (1909-2015)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
24 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-04-2019 om 21:54
Eindtijd:13-04-2019 om 21:56
Pop
13 apr. / 00:44
€ 10