Een joekel van een Habraken in werkelijk uitmuntende staat. Vrij van craquelé, verfverlies of onvolkomenheden anderszins kan dit werk direct aan de wand. Linksonder gesigneerd en gedateerd.
De grootte en het gewicht indachtig geniet afhalen de voorkeur. Verzenden blijft echter mogelijk.
Zeer Goed
Werk verkeert in galeriestaat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijswijk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00