Hans Hartung - abstract (tab4) - Verkocht

Hans Hartung - abstract (tab4) kopen? Bied vanaf 220!
  • Hans Hartung (1904-1989)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 28 cm (h x b)
Lijst29 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
kleurets niet getekend, niet genummerd

Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-09-2022 om 14:15
Eindtijd:02-10-2022 om 19:33
artbaker
19 sep. / 12:53
€ 220