Hans Heijman - Kleurenets, Maasland

Hans Heijman - Kleurenets, Maasland kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Hans Heijman - Kleurenets, Maasland kopen? Bied vanaf 1!Hans Heijman - Kleurenets, Maasland kopen? Bied vanaf 1!Hans Heijman - Kleurenets, Maasland kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Hans Heijman (1951)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47.5 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/50

Afmetingen beeld: 31 x 30,5 cm.

Administratieve code:

QQZW

De witrand rondom het beeld is licht beschadigd doordat een oud passe-partout is verwijderd. Dit is niet zichtbaar met een nieuw passe-partout.

Hans Heijman (1951)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
43.5 cm
47.5 cm

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:28-02-2019 om 13:47
Eindtijd:03-03-2019 om 16:14

Biedingen (6):

almalar
1 mrt. / 14:01
€ 15
JVisser
1 mrt. / 14:01
€ 15
almalar
1 mrt. / 09:40
€ 10
tolomeus
1 mrt. / 09:36
€ 5
almalar
1 mrt. / 09:36
€ 3
tolomeus
28 feb. / 16:00
€ 1