Hans Innemee - Going Slowly

Hans Innemee - Going Slowly kopen? Bied vanaf 139!

Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Hans Innemee (1951)
Jaartal2008
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
Lijst35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Hans Innemée | Going slowly
Techniek: Handgesigneerde zeefdruk op papier
Voorzien van zilverkleurige lijst en passe-partout
Oplage: E/A
Afmeting: 35x35 cm.

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

20 verkochte items
35 cm
35 cm
31 cm
31 cm

Starttijd:21-09-2020 om 21:04
Eindtijd:29-09-2020 om 22:44
Openingsbod€ 139
ObjectlocatieHelmond, Nederland
VerzendingWereldwijd