Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: vogel - 2000

Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: vogel - 2000 kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: vogel - 2000 kopen? Bied vanaf 79!Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: vogel - 2000 kopen? Bied vanaf 79!Hans Innemee - ingelijste zeefdruk: vogel - 2000 kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (186)
  • Hans Innemee (1951)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
Lijst56 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C. 12/20
Ingelijste zeefdruk van Hans Innemee.  De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzending:Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Eventuele glasschade wordt niet vergoed.
Bij aankoop kan het werk ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
33 cm
56 cm
12 cm
16 cm

Dit item is verkocht voor 79,00

Starttijd:22-02-2019 om 15:17
Eindtijd:01-03-2019 om 21:34

LONY
1 mrt. / 21:18
€ 79