Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Hors Commerce |
Fraai erotisch werk van Hans Innemee, deze keer niet voor op de kinderkamer.
Tevens verzorgen wij uw inlijstingen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 20-5-2023 om 8:32 |
Eindtijd | 21-8-2023 om 7:56 |