Hans Innemee - Liggend naakt II

Hans Innemee - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 75!
Hans Innemee - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 75!Hans Innemee - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
DragerJapans Papier
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHors Commerce

Fraai erotisch werk van Hans Innemee, deze keer niet voor op de kinderkamer.

Tevens verzorgen wij uw inlijstingen.

Hans Innemee (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
58 cm
24 cm
Starttijd:20-09-2022 om 11:48
Eindtijd:04-10-2022 om 22:00
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland