Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel "Cat" - Verkocht

Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel "Cat" kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel "Cat" kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel "Cat" kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee, Losse zeefdruk, Titel "Cat" kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Cat “
Jaartal: 2001
Afmetingen beeld: h. 45 cm x b. 47 cm (Blad: 70 cm x 70 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 60/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: In nieuwstaat

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:17-12-2014 om 17:01
Eindtijd:24-12-2014 om 17:01
Harriet
22 dec. / 19:17
€ 50