Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006

Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006 kopen? Bied vanaf 129!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 129,00

Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006 kopen? Bied vanaf 129!Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006 kopen? Bied vanaf 129!Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006 kopen? Bied vanaf 129!Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006 kopen? Bied vanaf 129!Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006 kopen? Bied vanaf 129!Hans Innemee - porselein wandbord - gesigneerd - oplage 150 ex. - 2006 kopen? Bied vanaf 129!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ARTillery
FA. (3)

68 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

In opdracht van De Koninklijke Porceleyne Fles-Royal Delft ontwierp Hans Innemee in 2006 een prachtig porselein wandbord. Natuurlijk gedecoreerd met zijn favoriete hoofdrolspeler: De kip.

Kunstenaar: Hans Innemee
Gesigneerd: achterop het bord
Oplage: 41/150
Diameter: 42 cm
Diepte: 6 cm

In uitstekende staat.

Gezien de breekbaarheid, graag ophalen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ARTillery
FA. (3)

68 verkochte items

Dit item is verkocht voor 129,00

Starttijd:30-11-2014 om 20:28
Eindtijd:14-12-2014 om 20:28

kunstWHT69
11 dec. / 23:01
€ 129