Hans Innemee: Zeefdruk, Kwaak, Kwaak..... kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Innemee: Zeefdruk, Kwaak, Kwaak..... kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee: Zeefdruk, Kwaak, Kwaak..... kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee: Zeefdruk, Kwaak, Kwaak..... kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee: Zeefdruk, Kwaak, Kwaak..... kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van 2001, oplage 124/500. Afmeting 33x33.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:26-03-2018 om 14:13
Eindtijd:02-04-2018 om 20:13

Ponos2
2 apr. / 19:56
€ 50