Hans Innemee, zeefdruk op handgeschept papier, Titel: La nude avant - Verkocht

Hans Innemee, zeefdruk op handgeschept papier, Titel: La nude avant kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
TypeTekening / Aquarel

Titel: " La nude avant "

Afmetingen: Blad: 26 cm x 59 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 54/150
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:29-07-2015 om 16:12
Eindtijd:03-08-2015 om 16:12
Biedingen (2)
hatred93
01 aug. / 14:48
€ 55
Centerfo
29 jul. / 21:03
€ 50