Hans Innemee, Zeefdruk op papier met lijst, titel: Frog

Hans Innemee, Zeefdruk op papier met lijst, titel: Frog kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Frog
Jaartal: 2001
Afmetingen: Beeld: h. 23 cm X b. 23 cm Lijst; h. 42 cm x b. 42 cm
Gesigneerd: Ja
Oplage: 210 / 500
Ingelijst: Ja
Materiaal:  papier in bijpassende lijst, met lichte krasjes.
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 25,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:22-06-2015 om 14:32
Eindtijd:29-06-2015 om 14:32

Harriet
23 jun. / 20:44
€ 50