Hans Innemee, zeefdrukken in doosje, Titel:

Hans Innemee, zeefdrukken in doosje, Titel:  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Kwaak Kwaak"

Jaartal; 2001

Afmetingen: Doosje is 25 cm x 25 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 195/500
Ingelijst: nee
Materiaal : Doosje met 2 lossen zeefdrukken en kunstboekje, de deksel is ook een zeefdruk en zijn allen genummerd en gesigneerd.
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzendkosten Nederland €15,- Belgie €35

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:16-06-2015 om 21:01
Eindtijd:21-06-2015 om 21:01

john78
20 jun. / 21:42
€ 50