Hans Innemee - zonder titel - Verkocht

Hans Innemee - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Innemee - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage93/500
Uit de serie Kwaak kwaak, Duck en blauwe kikker. Met leuk geïllustreerd boekje met kinderrijmpjes.

Hans Innemee (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
33 cm
33 cm
29 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:04-11-2018 om 15:47
Eindtijd:11-11-2018 om 15:39
Biedingen (2)
Flop
11 nov. / 15:33
€ 60
Ponos2
09 nov. / 22:31
€ 50