Hans Innemee,

Hans Innemee,  kopen? Bied vanaf 130!
Hans Innemee,  kopen? Bied vanaf 130!Hans Innemee,  kopen? Bied vanaf 130!
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke handgesigneerde zeefdruk op handgeschept papier van Hans Innemee, ingelijst in fraaie zilver houten lijst. Oplage 132/160 uit 2000. Beeldformaat 40x25 cm, buitenmaat incl. inlijsting 72x53 cm.

Hans Innemee (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:24-03-2015 om 16:28
Eindtijd:07-04-2015 om 17:28
Openingsbod € 130
Objectlocatie Nederland