Hans Innemee, - Verkocht

Hans Innemee,  kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Hans Innemee,  kopen? Bied vanaf 90!Hans Innemee,  kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke handgesigneerde zeefdruk op handgeschept papier van Hans Innemee, ingelijst in fraaie zilver houten lijst. Oplage 150/160 uit 2000. Beeldformaat 31x23 cm, buitenmaat incl. inlijsting 63x53 cm.

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:24-03-2015 om 16:37
Eindtijd:07-04-2015 om 17:37
Keko
05 apr. / 20:58
€ 90