FA. (7)

Hans Kanters - Balans der Muzen II

Hans Kanters - Balans der Muzen II kopen? Bied vanaf 165!
Hans Kanters - Balans der Muzen II kopen? Bied vanaf 165!Hans Kanters - Balans der Muzen II kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Hans Kanters (1947)
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
Passe-partout55 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste

Bijzonder werk van Hans Kanters. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
de foto is door de beschermfolie heen genomen.

Hans Kanters (1947)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
48 cm
55 cm
29 cm
36 cm
Starttijd:11-02-2022 om 19:30
Eindtijd:25-02-2022 om 21:49
Openingsbod€ 165
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland