Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De Honingkamer is een mooie mooie kleurenlitho van HansKanters. 63/150.
In prima conditie. Formaat 65 x 50 cm.
Zonder lijst.
Starttijd | 13-4-2016 om 10:20 |
Eindtijd | 23-4-2016 om 10:20 |