Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969)

Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969) kopen? Bied vanaf 2750!
Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969) kopen? Bied vanaf 2750!Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969) kopen? Bied vanaf 2750!Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969) kopen? Bied vanaf 2750!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Hans Kanters (1947)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op doek van Hans Kanters. Titel: Nachtelijk landschap, 1968 - 1969.  Gesigneerd 'H. Kanters '(rechtsonder). Afmetingen: 44 x 34 cm.

Opmerkingen

Dit is een van de eerste schilderijen van Hans Kanters en dateert uit 1968 - 1969 (bevestigd door de kunstenaar).

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten.

In goede staat

Hans Kanters (1947)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
34 cm
44 cm
Sluit over 5d 19u 9m 41s
Openingsbod€ 2750
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:22-07-2021 om 15:28
Eindtijd:02-08-2021 om 19:31