Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat ca 90 x 70 cm en met passe partout 90 x 70 cm. Verkeert in goede staat. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. De beschreven nummering is de juiste.
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 16-9-2022 om 13:48 |
Eindtijd | 30-9-2022 om 22:45 |