Hans Koetsier, zeefdruk: Purple wave, handgesigneerd

Hans Koetsier, zeefdruk: Purple wave, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Koetsier, zeefdruk: Purple wave, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Hans Koetsier, zeefdruk: Purple wave, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Hans Koetsier, zeefdruk: Purple wave, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Hans Koetsier, zeefdruk: Purple wave, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Hans Koetsier (1930-1991)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: H. Koetsier

Titel: Purple wave on a red background

Techniek: Zeefdruk

Afmetingen werk: 78 x 78 cm

Ingelijst: Nee

Gesigneerd: Handgesigneerd

Opmerking: Oplage 100 stuks, gesigneerd op achterzijde,  60 x 60 cm ( afmeting voorstelling)

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan verzonden worden met Postnl. De kosten voor een aangetekende- en verzekerde zending zijn 15 euro binnen Nederland. Voor België zijn de kosten 25 euro. Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:31-07-2015 om 14:05
Eindtijd:06-08-2015 om 21:05

erwin70
6 aug. / 20:10
€ 50