Hans Konings - Abstracte compositie - Verkocht

Hans Konings - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!
Hans Konings - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!Hans Konings - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!Hans Konings - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 10!
  • Hans Konings (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Lijst41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Deze linoleumdruk is gedrukt op 43 grams Awagani Unryu papier. Het is nr. 298 van een gesigneerde serie van 500.
Het is ingelijst in een aluminium lijst met glas.

Hans Könings (Den Haag 1950) woont en werkt momenteel in Berlijn. Zijn werk bevindt zich o.a. in de collecties van het Stedelijk Museum in Amsterdam, het Van Abbemuseum in Eindhoven en het Kunstmuseum in Den Haag.
Het werk kan worden afgehaald in Den Haag. Als je het niet kunt of wil afhalen moeten we afspreken op welke wijze de overdracht kan plaatsvinden.
Die lichte schuine streep in de foto's 2 en 3 zijn de weerspiegeling van mijn statief.

Twee lichte vlekjes. Een linksboven en de ander boven de a van Hans.

Hans Konings (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rene2020
FA. (1)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
31 cm
41 cm
21 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-07-2020 om 16:17
Eindtijd:26-07-2020 om 09:50
EricClaes
26 jul. / 06:53
€ 20