Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE - Verkocht

Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - LIEDER OHNE WORTE kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
  • Hans Koopman (1953)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1988
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Koopmankunstenaarsboek.Uitgever; BebertBevat 1 originele tekening/ aquarelgesigneerd met potlood en 4 originele lithosBovendien gesigneerd met potlood op het colofonEr zijn 10 exemplaren met de originele tekening uitgegeven.Dit is nummer 1

Hans Koopman (1953)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
25 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:13-03-2019 om 07:58
Eindtijd:17-03-2019 om 10:55
benhoek
17 mrt. / 08:53
€ 50