Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage

Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 20!
Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 20!Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 20!Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 20!Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 20!Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 20!
  • Hans Koopman (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 284
Hans Koopman
"Stoel"
Lithografie
9/12
1977
50 x 66 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending is mogelijk in overleg. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Hans Koopman (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  daanj
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
66 cm
50 cm
Starttijd16-2-2022 om 19:53
Eindtijd25-2-2022 om 22:42
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland