Hans Kuyt - Ets Gevangen Monster proefdruk 1968

Hans Kuyt - Ets Gevangen Monster proefdruk 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Hans Kuyt - Ets Gevangen Monster proefdruk 1968 kopen? Bied vanaf 50!Hans Kuyt - Ets Gevangen Monster proefdruk 1968 kopen? Bied vanaf 50!Hans Kuyt - Ets Gevangen Monster proefdruk 1968 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
  • Hans Kuyt (1944-1971)
Jaartal1968
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageproefdruk
Ets Gevangen Monster proefdruk 1968 - afmeting is de maat van de ets

Hans Kuyt (Zaandam 1944- Zaandam 1971) was graficus en tekenaar met een atelier aan het Westzijderveld in Zaandam. Hij studeerde cum laude af aan de Gerrit Rietveld academie afdeling vrije grafiek. In zijn korte werkzame leven was hij zeer productief.

Bij verzending wordt het werk verzonden in een stevige koker.

Komt uit de nalatenschap van de kunstenaar

Hans Kuyt (1944-1971)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
34.5 cm
13 cm

Starttijd:20-01-2020 om 09:58
Eindtijd:02-02-2020 om 21:52
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingWereldwijd