HANS LABAN - groot abstract werk (ets) uit exclusieve oplage GESIGNEERD. - Verkocht

HANS LABAN - groot abstract werk (ets) uit exclusieve oplage GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Hans Laban (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een mooi abstract werk (meerkleuren ets) uit een beperkte oplage. Het betreft hier exemplaar nr. 44. Het werk op geschept papier verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer naar eigen smaak worden ingelijst.

Maat: 50x60cm (papier), ca 40x50 (beeld)

Hans Laban (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:16-08-2015 om 16:31
Eindtijd:30-08-2015 om 12:31
Honore1969
17 aug. / 05:27
€ 50