Hans Laban: Kleurenets, 'Nog Bedekte Troon'

Hans Laban: Kleurenets, 'Nog Bedekte Troon' kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Hans Laban (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Zes-kleurenets uit 1984, door Laban 'à la poupée' gedrukt op Rives papier van 24 x 30 cm.

Titel: Nog Bedekte Troon.

Formaat afbeelding: 17,5 x 23 cm.

Oplage 14/20. Gesigneerd.

Conditie: In goede staat. Papierverkleuring binnen het passe-partout van een eerdere inlijsting. Opnieuw ingelijst valt dit niet op.

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:18-08-2017 om 20:55
Eindtijd:28-08-2017 om 20:55

deneefvanklaas
22 aug. / 21:30
€ 1