• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch
English
Français

Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 - Verkocht

Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Vergelijkbaar item plaatsen
Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!Hans Landsaat - Zeefdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

Lid sinds 2014
816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (386)
  • Hans Landsaat (1935)
TypeGrafiek na 1900
Jaartal1975
TechniekZeefdruk
DragerPapier
StijlModern
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/70
Zeefdruk van Hans Landsaat uit 1975.  Nummer 18/70(10). Afmetingen blad H40 x b40. De zeefdruk is afkomstig uit een map van 19 zeefdrukken. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild. 


Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Hans Landsaat werd in 1935 geboren te Amsterdam (NL). Landsaat is een graficus, wandschilder, schilder en tekenaar.
Landsaat studeerde aan het Instituut voor kunstnijverheidsonderwijs afdeling vrije grafiek, en aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
Behalve in particuliere collecties hangen er ook diverse werken in het Stedelijk Museum in Amsterdam, Stedelijk Museum Schiedam, Het Rijksmuseum Amsterdam, Tate Gallery Londen (UK), Akademie der Bildende Kunste Wien (AT).
ConditieZeer Goed

In zeer goede staat. De kleur groen is in werkelijkheid frisser, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Hans Landsaat (1935)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

Lid sinds 2014
816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (386)
Pinterest
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:25-05-2022 om 23:08
Eindtijd:02-06-2022 om 20:31
Biedingen (1)
Gloudemans
02 jun. / 20:22
€ 45
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.