Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 1981 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Olieverf op doek, ingelijst van Hans Leyerzapf. Jaar: sept 1981. Afmetingen incl lijst: H42 x b52cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b48cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen een lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter het glas ingelijst kapot is, zal dit worden vermeld.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 12-3-2021 om 7:53 |
Eindtijd | 15-3-2021 om 19:16 |