Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer

Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 199!
Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 199!Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 199!Hans Leyerzapf - zeefdruk: De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 199!
  • Hans Leyerzapf (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage183/200
Leuke zeefdruk van Hans Leijerzaph. Nummer: 183/200. Titel: de gelukkige terugkeer. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Hans Leijerzapf is geboren in Leiden in 1951. In 1974 studeerde hij af aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag in grafiek en schilderen. Op de Academie had Hans al een voorliefde voor anekdotisch schilderen en tekenen en vond dat kunst niet “verheven” moest zijn, maar juist onderdeel van de samenleving. Door de jaren heen ontwikkelde hij zijn stijl en keuze voor onderwerpen. Hans Leijerzapf heeft iets met mannen die in de weer zijn met alledaagse of niet alledaagse voorwerpen.
Het zijn vaak onhandige poses, alsof de mannen met iets nutteloos bezig zijn en het voorwerp er in het geheel niet toe doet.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Hans Leyerzapf (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
1567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (568)
33 cm
65 cm
Starttijd30-12-2022 om 20:38
Eindtijd8-1-2023 om 20:56
Openingsbod € 199
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland