Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Heimwee
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1979
Afmetingen werk: 44/41 cm
Afmetingen geheel: 62/58 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Lino
Oplage: 61/95
Conditie: Werk en lijst zijn perfecte staat.
Objectlocatie | Heeze, Nederland |
Starttijd | 26-12-2017 om 14:47 |
Eindtijd | 9-1-2018 om 20:47 |