Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst

Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Hans Luiken (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 46.5 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/20 (eigen druk)
Vroeg werk van Hans Luiken (1947).
Mooie grote linosnede die de titel 'Weemoedig landschap' draagt.
Jaar: 1979
Oplage: 13 van 20; het betreft een eigen druk van de kunstenaar.
Met de hand (potlood) gesigneerd, rechtsonder (in het beeld);
titel staat meer links in het beeld, zie foto's
Het werk zit in de originele (zwaar kaliber) wissellijst, met passe-partout.
Het geheel verkeert in een mooie staat en kan zo aan de muur!
Foto' s maken deel uit van de beschrijving. Hierop is soms enig kleurverschil te zien als gevolg van gewijzigde belichting.

Over de kunstenaar:
Hans Luiken (Rotterdam 1947) volgde de academie St. Joost in Breda.
Na een lange 'hyperrealistische' periode, vaak vermengd met surrealistische elementen, is hij vooral gefascineerd door de sfeer en structuren van vergane glorie: afgebladderde muren, verfrommeld papier, gedeukte zinkplaten en dergelijke weet hij vaak fotografisch treffend te schilderen, zodanig zelfs dat men soms de neiging heeft om te voelen of het verfrommelde papier nou wel of niet echt verfrommeld papier is, dan wel of het strak gespannen met acrylverf beschilderd doek is.
Een uitgebreide collectie van werken van Luiken is te vinden bij Galerie Dijkstra in Waalwijk en Antwerpen
Bron: www.kunstuitleendijkstra.com

Meer info over Hans Luiken en zijn recente werken: www.hansluiken.exto.nl

Het blad verkeert in zeer goede staat; paar lichte vegen (onderin) op het passe-partout, nauwelijks zichtbaar

Hans Luiken (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
306 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
61 cm
81 cm
46.5 cm
49 cm
Sluit over 9d 3u 0m 56s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHoorn,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 20:32
Eindtijd:09-02-2023 om 21:07