Co Westerik - Aardbeiplukkende man
Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - editie
Francois Stroobant - Umus Campestris Var Aurea
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Karakteristiek werk van Ans Wortel uit de jaren 70. Aquatint ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (92-150). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 40cm x 25cm (etsbeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Blad heel licht verkleurd en paar minieme kreukjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-2-2023 om 12:35 |
Eindtijd | 4-3-2023 om 19:42 |